poznej prahu 14

děti

Na farmu do Prahy.

Dana:Na farmu do Prahy.

U rybníka Čeněk v zahrádkářské kolonii na Praze 14 najdete místo plné zvířat, takové, jaké by člověk čekal až za hranicemi hlavního města.

...
Jsem máma a vím, kam s dětmi

Simona:Jsem máma a vím, kam s dětmi

Můžeme vyrazit na procházku k rybníku nebo se zajít podívat na koně. Vychovávám tři děti a v Hostavicích jsem našla krásné místo k životu. Na Praze 14 i pracuji, vedu tu Kulturní dům Kyje.

...
Na Rajské zahradě připravují program pro celou rodinu

Lucie:Na Rajské zahradě připravují program pro celou rodinu

„Těší mě, že se pořád najdou lidé, kteří jsou ochotní věnovat čas druhým,“ říká Lucie Pernicová, vedoucí Mateřského centra Klubíčko na Praze 14, které funguje od roku 1995 dodnes.

...
Pohádka pro děti i maminky

Jitka:Pohádka pro děti i maminky

V přízemí panelového domu na Černém Mostě je živo. Jitka Šindelářová a Margita Eliášová tu založily před více než deseti lety volnočasové centrum, které v té době ve čtvrti chybělo.

...
Na Černém Mostě se pomáhá dětem z celého Česka

Martina:Na Černém Mostě se pomáhá dětem z celého Česka

„Člověk musí něco dělat, aby byl v životě užitečný,“ říká Martina Vaňková, která před pěti lety založila pražskou odnož celosvětové nadace Kiwanis.

...
JAHODA je tu pro děti i mladé lidi

Markéta:JAHODA je tu pro děti i mladé lidi

Má za sebou více než dvacet let zkušeností a v jejím týmu pracují odborníci. Nezisková organizace JAHODA působí ve dvou čtvrtích hlavního města, provozuje jesle i mateřskou školku a na Praze 14 se soustředí zejména na děti a mladé lidi.

...
Dům dětí a mládeže slouží nejen školákům

Tereza:Dům dětí a mládeže slouží nejen školákům

Vždycky je tu živo. Dům dětí a mládeže na Černém Mostě otevírá začátkem školního roku přes 800 zájmových aktivit, na které chodí bezmála dva tisíce zájemců.

...